Home Sponsorzy

sponsorzy
Marszałek
Województwa Kujawsko-Pomorskiego

http://www.kujawsko-pomorskie.pl/
Starosta
Powiatu
Radziejowskiego

http://www.radziejow.pl/Burmistrz
Miasta i Gminy
Piotrków Kujawski
http://www.piotrkowkujawski.pl/


Lokalna Grupa Działania Radziejów

http://www.lgd.com.pl/
Proszkownia Mleka
w Piotrkowie Kujawskim
Spó
łka z o.o.


 
www.pm
lacpol.pl

od wielu lat z rosnącym powodzeniem funkcjonuje na rynku mleczarskim. Działalność w ramach Grupy Lacpol - skupiającej kilkanaście podmiotów mleczarskich - umocniła jej pozycję oraz spowodowała bardzo dynamiczny rozwój.Fundatorem jedenej z głównych nagród jest
Poseł do Parlamentu Europejskiego Janusz Zemke
http://www.janusz-zemke.pl/

Wójt Gminy Wierzbinek
http://www.wierzbinek.pl/Kopalnia Węgla Brunatnego "Konin" w Kleczewie S.A.


http://www.kwbkonin.pl/Kopalnia Węgla Brunatnego „Konin” jest największym przedsiębiorstwem Wielkopolski Wschodniej. Od 1945 roku wydobywa surowiec przeznaczony do produkcji energii elektrycznej. Energia wytwarzana z węgla brunatnego jest najtańsza, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Roczne wydobycie wynosi około 9 milionów ton. Od początku istnienia kopalnia wydobyła ponad 550 milionów ton węgla.

Wszystkie tereny przekształcone przez działalność górniczą podlegają rekultywacji, czyli zabiegom przywracającym ich wartości użytkowe i umożliwiającym dalsze zagospodarowanie.

W kopalni „Konin” wykonywana jest rekultywacja o kierunku rolnym, leśnym, wodnym, rekreacyjno-sportowym i specjalnym. W efekcie powstają pola, łąki, lasy, jeziora oraz tereny rekreacyjne. Obszary zrekultywowane bardzo szybko stają się siedliskiem roślin i zwierząt, także gatunków rzadko spotykanych.

Modnym ostatnio kierunkiem rekultywacji jest tworzenie zbiorników wodnych w wyrobiskach końcowych odkrywek. Kopalnia „Konin” pozostawiła po sobie już pięć takich akwenów; obecnie powstają dwa kolejne.

Otoczenie jezior powyrobiskowych to doskonałe miejsce na wypoczynek. Skarpy zbiorników i przylegający do nich teren są zagospodarowane, znajdują się tam plaże, ścieżki rowerowe i spacerowe. Zbiorniki pełnią funkcję rekreacyjną i retencyjną. Z powodzeniem wpisały się w koniński krajobraz, znakomicie podnosząc walory turystyczne regionu.
 
www.nowacki.pl

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Nowacki

Nasza szkółka istnieje od 1992 roku. Powstała z pasji i zamiłowania do roślin oraz chęci rozwijania się w branży szkółkarskiej w czasach, kiedy zieleń staje się coraz bardziej doceniana.
Staramy się zapewnić naszym klientom jak najwięcej satysfakcji z zakupu, toteż z roku na rok poszerzamy asortyment produkowanych roślin oraz podnosimy ich jakość. W chwili obecnej kontenerownie, tunele foliowe oraz nasadzenia gruntowe zajmują łącznie ok. 40 ha.
 Przez lata pracy firma wyspecjalizowała się w produkcji:
- drzew alejowych w pojemnikach i z gruntu,
- drzew i krzewów liściastych w pojemnikach oraz z gołym korzeniem,
- materiału iglastego w pojemnikach i z gruntu,
- rośliny okrywowych i żywopłotowych
- młodego materiału szkółkarskiego w pojemnikach P9.
Dysponujemy wyspecjalizowanym sprzętem do upraw szkółkarskich oraz przewozu roślin.
 Od 2000 roku przynależymy do Związku Szkółkarzy Polskich.
Sprzedaż produkowanego materiału prowadzimy na dwóch równoległych płaszczyznach:
 hurtowej - odbiorcami są centra ogrodnicze, projektanci zieleni, Urzędy Miast i Gmin oraz inne instytucje komunalne a także gospodarstwa szkółkarskie. Dużą część sprzedaży stanowi export,
detalicznej - na istniejącym przy szkółce punkcie sprzedaży detalicznej oraz poprzez sprzedaż wysyłkową.
Obok materiału roślinnego w ramach odrębnej działalności, oferujemy również: doradztwo w zakresie obsadzania terenów zieleni, w tym obiektów miejskich, wykonawstwo bądź fachowy nadzór nad pracami a także projektowanie. Przyjmowane zlecenia staramy się realizować z jak największą starannością, wszystko po to, aby zagospodarowany teren cieszył mieszkańców i stał  się naszą wspólną wizytówką.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkółki, zapoznania się z bogatą kolekcją roślin.
 W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
http://www.petroman.com.pl/

Firma „PETROMAN” powstała w 1990 roku w Lubrańcu na bazie jednej dzierżawionej stacji paliw. Jej siedemnastoletni rozwój zaowocował kolejnymi sześcioma stacjami /w tym dwoma nowo wybudowanymi/ zlokalizowanymi na terenie sześciu gmin województwa Kujawsko-Pomorskiego – wszystkie są własnością firmy.Handlując paliwem, którego dostawcami są PKN „ORLEN” S.A. z siedzibą w Płocku i LOTOS Paliwa z Gdańska – mamy gwarancję jego najwyższej jakości.


Tech-milk
Działamy na rynku od 1992 roku jako Dealer firmy DeLaval.
Podstawowym zakresem naszej działalności jest Obsługa Farm Mlecznych - sprzedaż i montaż urządzeń ,oraz dystrybucja artykułów niezbędnych do produkcji mleka. 
Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość naszych usług przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Szczególną uwagę zwracamy na sprawny i profesjonalny serwis urządzeń. 
Podczas wszystkich lat działalności nasza firma zrealizowała szereg inwestycji, zlecanych przez naszych klientów

http://techmilk.com.pl/


Bank Spółdzielczy
w Piotrkowie Kujawskim

http://bspiotrkowkuj.pl
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego Banku. Zawiera ona atrakcyjne propozycje dla Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Znajdziecie tu Państwo również informacje o zasadach korzystania z bankowości elektronicznej i sieci naszych placówek (także bankomatów).
Grupa Producentów Owoców i Warzyw Agrea Sp. z.o.o.

http://www.agrea.pl/

Zmieniony ( Piątek, 08 Lipiec 2011 11:22 )